Nasi trenerzy

Badanie potencjału pracowników, trening rozwoju kompetencji - Meritum

Robert Łukowski

Z wykształcenia i zamiłowania psycholog od 25 lat, trener biznesu od 20 lat.

Lubi to,  co robi. Zawsze chciał pomagać ludziom i tak też się realizuje.  Z poczuciem humoru, szybko nawiązuje kontakt z uczestnikami, prowadzi zajęcia w sposób nietuzinkowy,  pobudzając i inspirując ludzi do pracy nad sobą,  jeszcze długo po szkoleniu. Dodaje odwagi i budzi nadzieję, że można bardzo dużo, trzeba tylko chcieć. Uczestnicy chętnie biorą ponownie udział w jego szkoleniach. Mówią, że nie patrzą na zegarek podczas zajęć, gdyż nie ma czasu na nudę, podkreślają jego indywidualne podejście do każdego człowieka , olbrzymią pasję i skuteczność.

Doświadczenie i wiedzę zawodową zdobywał m.in. na stanowiskach specjalisty ds. obsługi klienta w hotelu Queens w Garmisch Partenkirchen, konsultanta ds. sprzedaży i trenera w niemieckiej firmie szkoleniowej Technologie Transfer Europejskie Centrum szkolenia Handlowców ze Stuttgartu, gdzie sprzedawał i prowadził projekty szkoleniowe, psychologa więziennego i terapeuty w areszcie śledczym i oddziale odwykowym, kierownika ds. kształcenia i rozwoju w firmie Zepter International Poland.

Od 2000 r. współzałożyciel firmy szkoleniowej Meritum S.C. . Przeprowadził ponad 1889 dni szkoleniowych. Jest autorem funkcjonujących standardów sprzedaży i obsługi klienta w sieciach sprzedaży detalicznej branży meblowej i sprzętu rtv-agd. 

Badanie potencjału pracowników, trening rozwoju kompetencji - Meritum

Marta Łukowska

W roku 2000 ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu TROP rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zajmuje się sprzedażą szkoleń i obsługą  klientów oraz tworzeniem programów szkoleniowych. Prowadzi  także treningi z zakresu zapobiegania agresji ART oraz szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji i doskonalenia  umiejętności psychospołecznych.

Najważniejszy w pracy jest dla niej kontakt z ludźmi, wymiana doświadczeń, opinii i emocje z tym związane.

 

MERITUM

ul. Wrzosowa 24
05-119 Legionowo Warszawa


Biuro czynne
8.30 do 16.30

TELEFON

tel. +48 22 299 64 19
tel. +48 512 127 551 - Marta Łukowska